1

Apie mus

Kodėl Madam? Ir dar Smulkmena? Todėl, kad esu neabejinga Provansui, klasikai, vertinu grožį, kokybę, subtilumą ir eleganciją.

O Smulkmena todėl, kad esu šimtu procentų įsitikinusi, kad kiekvienoje šventėje viskas turi būti apgalvota iki pačių mažiausių smulkmenų, todėl, kad galiu valandų valandas „kabinėtis“ prie nereikšmingų dalykų, kurie vėliau pasirodo labai svarbūs, todėl, kad galvoju, jog kartais nevykusi net mažytė smulkmenėlė gali labai daug ką sugadinti, kaip tas šaukštas deguto statinę medaus… ir dar daug daug įvairių todėl!

Turiu 12 metų patirtį organizuojant įvairius banketus, aukšto rangų svečių priėmimus, oficialias šventes 100 ir 250 žmonių, verslo pietus ir kitus renginius. Tačiau juose labai trūko romantikos, meilės, dekoravimo ir kitų malonių smulkmenų, todėl pasinėriau į vestuvių, krikštynų, jubiliejų dekoravimą ir koordinavimą.

Savo darbe vadovaujuosi Antuano de Sent Egziuperi pasakyta fraze: „Tobulybė ne tada, kai nėra ką pridėti – tobulybė tada, kai nėra ką atimti.“

Tikiu, kad kartu galime sukurti Jūsų šventę, kuri bus WOW! O dabar – žiūrėkite skyrių Kontaktai ir kreipkitės – esate laukiami!

 

Jūsų,

Madam Smulkmena